V březnu jsme informovali o vzniku týmu energetických manažerů v našem regionu. O pár měsíců později má projekt podepsanou spolupráci se šesti obcemi – dvojnásobek cíle, který je v projektu stanoven do konce května. Ze 118 oslovených v první vlně dál probíhají jednání s dalšími.